środa, 10 maja 2017

Recenzja przysmaków MrDoo

Cześć! Na dobry początek maja przedstawię Wam już trzecią z rzędu recenzją pod rząd, która jest o przysmakach MrDoo również od Krakvet.
Post nie będzie długi ani obszerny, gdyż smakołyki spisały się tak samo jak Natural Snacki.

Recenzja przysmaków Natural Snack: Klik!

Pierwszą moją negatywną myślą na ich temat, było zobaczenie opakowania bez widocznego zamknięcia strunowego. Mój tok myślenia okazał się mylny na ten temat, gdyż nie dość, że opakowanie jest przezroczyste i widzimy z jakimi przysmakami mamy do czynienia, a także czy będą odpowiednie dla pupila, to również jest oczekiwane zamknięcie strunowe. Jest to ogromnym plusem.


Swoim wyglądem, składem, a nawet trochę i opakowaniem przypominają mi wyżej wspomniane Natural Snacki również od Krakvetu.
Teraz na zdjęciach pokażę Wam jak wyglądają, opiszę reakcję oraz opinię, a także znajdziecie tam skład.
 
Z góry przepraszam za jakość poniższych zdjęć, aparat miewał swoje gorsze chwile (zdjęcia robione były dość dawno) i nieco się buntuje podczas zgrywania na laptop.MrDoo with duck strips
skład: kaczka 96,8%,sól 0,2%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%
Nasza opinia: Nero średnio przepada za smaczkami, które trzeba "pomiętolić" żeby je rozgryźć i smacznie skonsumować. Mimo to, jadł je, ale nie podbiły jego serduszka, a raczej żołądka. 
Mimo to, testował je również psiak mojej przyjaciółki, Puszek (również prowadzi bloga, jednak nie mogę dać linka, gdyż wyskakuje mi błąd (jeśli ktoś wie o co chodzi i co z tym zrobić prosiłabym o napisanie). Pekińczyk zajadał je, aż mu się uszy trzęsły. 


MrDoo dogbone twined with chicken
skład: kurczak 96,8%, sól 0,2%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%
Nasza opinia: Są jednymi z tych, które najbardziej pod pasowały Nero. Kilkanaście sekund zajmuje mu rozgryzienie tych smaczków. Nie będę na ich temat się zbytnio rozpisywać, po prostu spisują się świetnie! (te z prawej)
 
MrDoo with chicken

skład: kurczak 96,8%,sól 0,2%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%

Nasza opinia: Drugi totalny ulubieniec. Sprawdza się równie znakomicie, a nawet i lepiej. Skład dobry, tak samo jak w pozostałych przysmakach. Dość łatwo się łamią, sprawdzają się świetnie jako nagroda podczas treningu. (po lewej)MrDoo with chicken strips

skład: kurczak 96,8%, sól 0,2%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%

Nasza opinia: Zajmują psa na więcej czasu. Jest ich troszkę mało w opakowaniu, ale bardzo posmakowały Nero. Bardzo fajnie się sprawdzały jak zajęcie psa na dłuższy moment. Jak pozostałe, smakują Nero, ale mimo wszystko nie trzęsły mu się uszy podczas jedzenia.MrDoo with chicken and cheese

skład: kurczak 96,8%, sól 0,2%, ser 1,5%, sorbitol 1,5%

Nasza opinia: Kurczak i ser to super połączenie dla brzuszka Cielęciny. Łatwo się łamią, nie tłuszczą rąk oraz nie brudzą. (po lewej)

MrDoo with duck breast

skład: kaczka 96,8%, sól 0,2%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%

Nasza opinia: Szczerze, to zauważyłam, że zbytniego szału nie robią. Bardzo podobne są do wyżej opisanych, również o smaku kaczki. Je, ale uszka się nie trzęsą. (po prawej)MrDoo with chicken and codfish

skład: kurczak 52,3%; dorsz 41,5%, sól 0.2%; skrobia 2%, gliceryna 2%; sorbitol 2%

Nasza opinia: Najlepsze, najukochańsze, jednym słowem sens życia i wykonywania ćwiczeń przez Nero dla tego świętego przysmaku. Super się łamią, nie brudzą. Totalnie nasz faworyt!


Wszystkie przysmaki znajdziecie w tym linku: Klik!
Sklep krakvet: Klik!

Podsumowując 
+ skład
+ strunowe zamknięcie
+ przystępna cena
+ spory wybór smaków
+ bardzo posmakowały Nero

Według mnie, te smakołyki spisują się świetnie. Co prawda, niektóre wypadły lepiej, ale to kwestia gustu oraz psa. Test uważam za jak najbardziej udany. Pozdrawiamy!
W&N


2 komentarze:

 1. My też testowaliśmy te smaki! Super recenzja! ;)
  Pozdrawiamy M&B

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że przysmaki przypadły do gustu Nerowi :D
  PS. Świetny nagłówek! Baardzo mi się podoba.

  Pozdrawiamy!
  http://z-zycia-owczarka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń